Phantom Doctrine for Xbox One
Xbox One

Phantom Doctrine

Aug 24, 2018
7.42
playscore
Average
700th of 4796

Trailer, Gameplay, & Screenshots

Buy now

About this game

Content Rating: Mature

Summary

Set in 1983 during the Cold War, Phantom Doctrine is an alternate history thriller in which players lead The Cabal, a secret organization dedicated to fighting a global conspiracy committed to controlling the world by pitting world leaders and nations against one another.

Gamer Reviews

113 Reviews
7.66

Aggregate Gamer Reviews

This game has not been reviewed. Be the first to review it!

Critic Reviews

3 Reviews
7.18
7.50
Ramón VarelaAug 21, 2018
Una interesante alternativa a los XCOM, con aspectos mejorables, pero recomendable para aficionados a la estrategia.
Алексей ЕгоровAug 21, 2018
Тем не менее эта игра обладает мощной параноидальной атмосферой и предлагает неплохой сюжет на основе альтернативной истории. К тому же в Phantom Doctrine прекрасно передан дух эпохи — побродите по локациям и поглядите внимательно на декорации! Да и сражения благодаря адекватному стелсу ощущаются скорее как вызов, а не как препятствия.
uniAug 15, 2018
Phantom Doctrine mal blízko k veľkému úspechu. Mohla to byť skvelá ťahová stratégia, keby sa tvorcovia nedopustili fatálnej chyby. Chválime výber obdobia - studená vojna je neošúchaným, a pritom atraktívnym námetom - aj manažmentovú časť hry s koordináciou špiónov, operácií a základne. Ale je veľká škoda, že to celé vývojári pokazili ťahovými bojmi, ktoré síce majú dobrý taktický základ, ale súčasne absurdnú nereálnu balistiku a neustále sa spawnujúcich nepriateľov, ktorí vás zastrelia pokojne aj cez štyri miestnosti.

Similar Games