266 Published Reviews

The Elder Scrolls Online: High Isle

PS5
7.50
Igor ChrzanowskiJun 27, 2022
The Elder Scrolls Online: High Isle jest powiewem świeżości jakiego MMORPG od Bethesdy potrzebowało od lat, choć mogło być pod niektórymi kwestiami nieco lepiej.

Wreckfest

Switch
7.00
Wojciech GruszczykJun 26, 2022
Wreckfest na Nintendo Switcha to znana zawartość, mnóstwo przyjemnej walki na trasach lub arenach, 30 klatek na sekundę i mocno przycięta grafika. Twórcy ograniczyli oprawę, by zapewnić wyścigi na małym ekranie – jeśli liczysz na mobilną wersję gry i znasz ograniczenia platformy, to będziesz zadowolony.

Zorro: The Chronicles

PS5
4.00
Krzysztof GrabarczykJun 24, 2022
Zorro The Chronicles nie kryje nawet bycia tytułem na licencji. Wszystko potraktowano absolutnie zachowawczo, bez przywiązywania wagi do mechaniki rozgrywki. Inspiracje najlepszymi w fachu zmarnowano na rzecz miałkiej, generycznej narracji. Starszy gracz niczego tutaj nie znajdzie, o ile nie jest rodzicem.

Fire Emblem Warriors: Three Hopes

Switch
8.50
Wojciech GruszczykJun 21, 2022
Fire Emblem Warriors: Three Hopes może zachęcić wielu do odkrywania nowych gatunków. Fani taktycznych przyjemności od Intelligent Systems wyruszą na areny kolejnych musou, a sympatycy bitew z setkami wrogów rozpoczną planowanie kolejnych ruchów poznając fabułę z „Trzech Domów”. Jednego jestem pewien – każdy będzie się tutaj dobrze bawił.

The Sims 4 Werewolves Game Pack

PC
8.00
Kajetan WęsierskiJun 19, 2022
The Sims 4: Wilkołaki to kolejny pakiet rozgrywki do głośnej produkcji, który skupia się na elementach fantastycznych. Jest bez wątpienia jednym z lepszych w tej kategorii i trzeba przyznać, że choć powinniśmy być już u zmierzchu tej odsłon serii, to po twórcach widać coraz większy nacisk na detale i przywiązanie uwagi do najdrobniejszych elementów. A to skutkuje - jest naprawdę dobrze!

Teenage Mutant Ninja Turtles: Shredder's Revenge

PC
8.50
Krzysztof GrabarczykJun 16, 2022
Teenage Mutant Ninja Turtless: Shredder's Revenge rządzi się dawnymi prawami. Uderza nostalgią szybciej niż Leonardo i Raphaello razem wzięci. Wybierając się na pixel-artowy Manhattan przygotujcie się na kilka godzin klasyki, bez zbędnych uprzedzeń. Produkt skierowany do pokolenia lat 90. urzekający wykonaniem i uzależniający klepaną rozgrywką. Wojownicze Żółwie Ninja poruszają się najlepiej w swoim środowisku naturalnym, czyli dwuwymiarowej batalii naprzeciw Zemście Shreddera. Nie trzeba niczego więcej, z wyjątkiem dodatkowej zawartości i trybów. Kwestia czasu, miejmy nadzieję.

SpellForce III Reforced

PS5
8.00
Igor ChrzanowskiJun 15, 2022
SpellForce III w udany sposób wbija się na konsole i pokazuje, że jeśli się chce, na padzie można zagrać we wszystko - nawet RTS-a połączonego z RPG.

The Centennial Case : A Shijima Story

PS5
7.50
Roger ŻochowskiJun 11, 2022
Bardzo dobrze zrealizowana, fabularna produkcja, w której samej gry jest wprawdzie niewiele, ale tytuł pokazuje jak powinno się robić interaktywne filmy.

Mario Strikers: Battle League

Switch
8.00
Wojciech GruszczykJun 08, 2022
Mario Strikers: Battle League Football to bardzo mądrze przygotowana produkcja, która oferuje dynamiczny i ciekawy gameplay. Gdzieś w ostateczności zabrakło odpowiedniej zawartości, ale nawet w tej sytuacji warto założyć korki, zrobić kilka sztuczek i strzelić hat tricka. Ta gra zapewnia sporo satysfakcji.

The Quarry

PC
9.50
Mateusz WróbelJun 08, 2022
The Quarry to majstersztyk i jeśli uwielbiacie filmowe, przepełnione ważnymi i pomniejszymi wyborami produkcje, to nie traćcie czasu na kolejne recenzje, tylko ruszcie jak najprędzej do tytułowego kamieniołomu. Nie będziecie żałować.

Diablo Immortal

PC
7.00
Mateusz WróbelJun 07, 2022
Diablo Immortal to idealna gra na smartfony. Nie można tego powiedzieć o wersji na PC, która jest niedopracowana i wymaga jeszcze wielu poprawek.

SnowRunner

PS5
7.00
Mateusz WróbelJun 06, 2022
SnowRunner wciąż wciąga jak bagno. I to dosłownie. Produkcja jest wyśmienita i pokochają ją wszyscy fani symulatorów ciężarówek. Jednakże przyglądając się samej aktualizacji, można poczuć spory zawód. Jest ona jak najbardziej w porządku, ale im więcej czasu spędzam w pozycji Saber Interactive, tym coraz mocniej utwierdzam się w przekonaniu, że została ona zrobiona po łebkach, żeby tylko było. Potencjał był spory, lecz w tym przypadku nie został w pełni wykorzystany.

Kao the Kangaroo

PS5
5.00
Igor ChrzanowskiMay 27, 2022
Kangurek Kao powraca i serwuje nam istny festiwal rozczarowań. Gołym okiem widać, że kultowy kangur nie był jeszcze gotowy do premiery i potrzebuje więcej miłości.

Sniper Elite 5

PS5
8.00
Wojciech GruszczykMay 25, 2022
Karl Fairburne wyruszył do Francji, ale nie ma okazji zjeść bagietki. Zamiast przyjemności, na jego barkach spoczywa rozbicie Operacji Kraken, która zagraża istnieniu całego świata. Gra nie wyróżnia się względem pozostałych części serii, ale ponownie zapewnia znane atrakcje.

Dolmen

PS5
6.00
Maciej ZabłockiMay 20, 2022
Dolmen nie jest może pretendentem do tytułu gry roku, ale dla fanów soulslików dostarczy trochę zabawy. Szkoda, że często nieco sztywnej, koślawej i zdecydowanie zbyt prostej.

Vampire: The Masquerade - Swansong

PS5
8.50
Krzysztof GrabarczykMay 18, 2022
Vampire the Masquerade: Swansong niczym dobra pieśń zachwyca treścią i formą przekazu. To projekt skrupulatny i przemyślany. Określa istotę wyboru w grach i skazuje na nieodparte konsekwencje. Chcesz poznać tę historię w innym wariancie i zaczynasz od nowa z wyostrzonymi zdolnościami. Eksplorację nagradza nie tylko satysfkacja, lecz punkty doświadczenia. Historia ocieka krwią, luksusem, merytoryką dialogów i wielowymiarowymi postaciami. Wizualne braki warsztatowe bledną przy takiej zawartości.

MotoGP 22

PS5
8.00
Igor ChrzanowskiMay 14, 2022
MotoGP 22 to kolejna świetna odsłona kultowego cyklu, po którą musi sięgnąć każdy fan jednośladów

Neptunia x Senran Kagura: Ninja Wars

Switch
7.00
aysnelMay 13, 2022
Neptunia x SENRAN KAGURA Ninja Wars na Nintendo Switch to smaczny kąsek dla fanów obu marek, aczkolwiek szkoda że taki krótki. Tym niemniej warto dać szansę tej siekance, chociażby po to, by znów pośmiać się z obecnych patologi trawiących elektroniczną rozrywkę.

Eiyuden Chronicle: Rising

PC
8.00
Igor ChrzanowskiMay 10, 2022
Eiyuden Chronicle: Rising w świetny sposób wprowadza nas w świat jaki będziemy mieli okazję zwiedzić w Eiyuden Chronicle: Hundred Heroes. To po prostu bardzo dobra historia, która rozbudzi wasz apetyt.

Trek to Yomi

PS5
8.00
Wojciech GruszczykMay 05, 2022
Trek to Yomi to siła koncepcji oraz realizacji. Nie jest to idealna gra, ale bez wątpienia warto wsiąknąć w ten świat, podziwiać lokacje i mierzyć się z kolejnymi bandytami. W pewnym momencie możecie poczuć znużenie lub frustrację, jednak nawet w tej sytuacji warto dotrwać do końca. Fani twórczości Akiry Kurosawy powinni zacierać rączki.

Nintendo Switch Sports

Switch
7.00
Wojciech GruszczykApr 27, 2022
Nintendo Switch Sports wymęczy wszystkich fanów poprzednich odsłon serii, bo nowe sporty oferują sporo przyjemnej rozgrywki, a znane konkurencje ponownie nie zawodzą. Gameplay wynagradza wiele, ale pod względem zawartości – liczyłem na więcej.

Chernobylite

PS5
9.00
Krzysztof GrabarczykApr 25, 2022
Chernobylite doczekało się drugiej szansy na drodze nowogeneracyjnego zabiegu. Kusi pięknem postnuklearnego krajobrazu z bardzo skrupulatnym przywiązaniem do swojej lokalności. Topografia terenu w zgodzie z prawdziwymi miejscami imponuje. Eksploracja, poznawanie historii oraz nieprzypadkowych postaci. W cieniu wielkiej ucieczki przed zagrożeniem prowadzimy bardzo osobiste śledztwo. The Farm 51 dowiedli swych umiejętności. Czekamy na więcej.

Mario Kart 8 Deluxe – Booster Course Pass

Switch
8.00
Wojciech GruszczykApr 18, 2022
Pierwszy zestaw tras z Mario Kart 8 Deluxe Booster Course Pass jest dobrym przykładem, jak Japończycy mogą dobrze i bezpiecznie rozwijać sprzedażowy hit. Firma na pewno nie narzeka na brak zainteresowania i oby to był tylko wstęp do pełnej kontynuacji.

MLB The Show 22

PS5
7.00
Kajetan WęsierskiApr 12, 2022
MLB: The Show 22 na pewno nie jest grą dla każdego - jako osoba z nikłym pojęciem o baseballu nie potrafiłem w pełni wykorzystać tego, co oferowała sama gra. Poza tym to po prostu dobrze oszlifowany projekt sportowy. Fani nie powinni być zawiedzeni.

CHRONO CROSS: THE RADICAL DREAMERS EDITION

PS4
7.00
Roger ŻochowskiApr 11, 2022
Pozostaje mi napisać o Chrono Cross: The Radical Dreamers Edition coś, co już pisałem wiele razy w odniesieniu do podobnych projektów - przeciętny remaster wspaniałej gry.